Holistik Form Eğitimi

Holistik Form Eğitimi2019-03-11T14:37:31+00:00

Holistik Form Eğitimi

1 Gün

10:00 - 17:00

Holistik Form Eğitimi

Holistik Form Eğitimi ‘ne Kimler Katılmalı?

Yaşam enerjisini yükseltmek isteyenler
Hedeflerine ulaşmak için zihin haritasını programlamak isteyenler
Herhangi bir konuda kararsızlık yaşayanlar
Karar verip uygulayamayanlar
Fobilerinden kurtulmak isteyenler (Hayvan fobisi, yükseklik korkusu vb.)
Kişisel imajında değişim isteyenler
Kilo problemi yaşayanlar
Daha iyi bir yaşam istediği halde hedeflerine ulaşmakta zorlananlar

Holistik Form Eğitimi İçeriği:

Holistik Form (Zihinsel, Ruhsal ve Fiziksel Form Senkronizasyonu)
Yaşam Hedefleri Enerjisi
Hedef Odaklılıkta 5D (Durum, Düşünce, Duygu, Davranış, Duygusal Zekâ)
Sabote Edici Faktörlerin Üstesinden Gelme Becerisi
Kararsızlık Doğası
Değişim İhtiyacına Rağmen Değişime Direnç
Değişime Direncin Arkasında Yatan Psikolojik Faktörlerin Çözümü
Karar Motivasyonu ve İstikrar
NLP (Zihin Programlama) Tekniğinin Günlük Yaşama Uyarlanması
EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden Programlama) Tekniği
EFT (Geçmiş Olumsuz Deneyimlerden Arınma) Tekniği
Holistik Form programına katılan birisi ne elde eder?
Kişisel dönüşüm alanlarının keşfedilmesi
Hedeflerin önündeki içsel sebepleri bulma ve çözümleme
Karar verme ve uygulama becerisi
Sağlıklı zihin haritası
Özgüven ve motivasyon
Sağlıklı ilişki yönetimi
Olumsuz düşünce ve duygu kalıplarının dönüştürülmesi
Zihinsel ve duygusal formdalığın, fiziksel forma dönüşmesi
İstikrarlı ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı

Holistik Form nedir?

Bireyin zihinsel, ruhsal ve fiziksel senkronizasyonunu sağlayan bir yeniden yapılanma programıdır. Kişinin bütünsel olarak formda olmasını amaçlar. Aslında bireyin yaşam hedeflerini net olarak tanımlayabilmesini ve bu hedeflere ulaşmak için izlemesi gereken yol planını oluşturabilmesini sağlar.

Holistik Form programına katılan birisi ne elde eder?

Örneklerle açıklayacak olursak; terfi etmek isteyen ve iş performansının da yüksek olduğuna inanan bir insan, ilişkisel hataları ve stratejik eksiklikleri sebebiyle krizleri ve fırsatları yönetemediği için hakettiği terfiyi alamaz. Zayıflamak isteyen insanların çoğu diyet yaparken ne yemesi, içmesi gerektiğini bilir ancak psikolojik etmenler yüzünden istikrarlı ve sağlıklı biçimde diyete uymakta zorlanır. Mevcut ilişkisinde mutsuz olan ya da yalnızlığından mutsuz olan bir insan, kendi dönüşüm alanlarını keşfetmek yerine şanssız olduğunu düşünür… Holistik Form programına katılanlar hedeflerinin önündeki içsel sebepleri bulur ve çözümlerler. Holistik Form Programı bir karar verme ve uygulama eğitimidir.

Başka ne tür kararlar ve hedefler?

Kişisel donanımı, mutluluğa etki eden özel hayatla ve iş hayatıyla ilgili tüm hedefleri ve kararları temsil edebilir. İş değiştirme kararı, taşınma kararı, evlilik, ilişki ya da ayrılık kararları, zayıflama kararı, fobilerden kurtulma kararı gibi, yaşam hedeflerini etkileyen her türlü karar. Önemli olan bu hedeflerin bireylerin kişiliği ve donanımlarıyla paralel hale getirilip, yol planının belirlenmesi ve kişinin hedefleri için hazırlanmasıdır.

Holistik Form eğitiminin, diğer kişisel gelişim eğitimlerinden farklı olduğu yönler neler?

Sadece ne yapılması gerektiğini anlatmak yerine, neden yapılamadığını, kişinin kendi bütünsel dünyasındaki ruhsal, zihinsel ve fiziksel gelişim alanlarını bulmasını ve hedefi için yeniden programlanmasını sağlıyoruz. Programda Davranış Bilimleri Uzmanımız, Eğitmen ve Koçlarımız birlikte çalışıyor ve zihin haritası ile birlikte yeniden programlama modelleri kullanılıyor.

Holistik Form programına kimler katılabilir?

Herhangi bir konuda kararsızlık yaşayan ya da karar verip uygulayamayan, daha iyi bir yaşam istediği halde hedeflerine ulaşmakta zorlanan herkes.

Holistik Form Eğitimi Bilgileri:

Eğitimler

  • Eğitimler 15 kişi ile sınırlıdır.
  • Eğitimin tamamına katılım durumunda “Katılım Sertifikası” verilmektedir.

Kurum içi Eğitimlere Kayıt

  • Kurumunuza yönelik eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için eğitim başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Açık Eğitimlere Kayıt

  • İlgili form ile ön kayıt alınmış olur.
  • Kesin kayıt sonrasında ödeme dekontu talep edilir.
  • Eğitimlerimiz anlaşmalı otellerde gerçekleştirilmektedir.

Eğitim Başvuru Formu

Diğer Eğitimler

Pazarlama Eğitimleri

Pazarlama Eğitimleri, kurumun imajı ve marka yönetimi açısından son derece önemlidir. Doğru ve amacına uygun olarak gerçekleştirilen pazarlama plan ya da stratejileri kurumu hedeflediği yere götürür.

Pazarlama, son dönemlerde kurumlar tarafından oldukça yoğun talep gören bir alan. İş böyle olunca da bu yöntemi en etkili şekilde kullanmak, firmaları rakiplerinden ön plana çıkarabiliyor.

İstanbul Eğitimler, Pazarlama Eğitimleri dahilinde, kurumların ihtiyacı olabileceği kategorilerde eğitimler ile siz profesyonellerin iş hayatına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Nöro Pazarlama Eğitimleri, Dijital Pazarlama Eğitimleri, Mobil Pazarlama Eğitimleri, Stratejik Marka Yönetimi Eğitimi, Stratejik Pazarlama Uzmanlık Eğitimi, Kurumsal İletişim Eğitimi, Ürün ve Marka Yönetimi Eğitimi, Stratejik Araştırma Yönetimi Eğitimi, Pazarlama Planı Eğitimi bu seçeneklerden bazıları.

Sizler de pazarlama eğitimleri konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satış Eğitimleri

Satış eğitimleri ile amacımız, sektördeki konumunuza, kurum vizyon ve misyonuna uygun, doğru satış stratejileri ve doğru satış kanalları ile farkındalığınızın arttırılması yönündedir.

Satış, günümüzün en ritmik ve stresli mesleklerinden biri. Eğer, satış odaklı bir mesleğimiz varsa ve hedefimizi bu yönde belirlemişsek, üstüne profesyonel bir eğitim ile kendimizi geliştirmeye yönelik rotamızı çizebiliriz.

İstanbul Eğitimler, satış konusunda deneyimli eğitmenlerin uygulamalı eğitimleriyle sizin bu yönünüze daha da katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Nörosatış Eğitimi, Bayi Yönetimi Eğitimi, İleri Satış Becerileri Eğitimi, Satışta Çözüm Odaklılık Eğitimi, Satış Becerileri Geliştirme Eğitimi, Satışın Formülü Eğitimi, Temel Satış Becerileri Eğitimi, Stratejik Satış Yöntemleri Eğitimi, Telefonda Satış ve Müşteri Yönetimi Eğitimi, Satış Hedef Odaklılık Eğitimi, Kilit Müşteri Yönetimi Eğitimi seçeneklerimizden bazıları.

Sizler de satış eğitimleri konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayalım ki doğru müşteriye doğru satış politikası, başarıyı arttıran en önemli etkendir.

Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri

Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri ile hedef ve sonuç odaklı yönetim şekilleri, başarılı bir lider ve yöneticide olması gereken önemli özellikleri, stratejik yönetimin amacı, avantajları ve birçok konu başlıklarını uygulamalı olarak iş hayatınıza taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Yöneticiler, yönetici adayları, girişimciler, firma sahipleri, liderler ve bu alanda ilerlemek isteyen herkes uygulamalı eğitimlerimize katılabilir.

Kabile Liderliği Eğitimi, Nöroliderlik Eğitimi, Stratejik Yönetim Eğitimi, Yönetimde Takım Ruhu ve Motivasyon, Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi, Fasitilasyon Eğitimi, Etkin Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi, Performans Yönetimi Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Süreç Yönetimi Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Süreç Yönetimi Eğitimi, Temel Yönetim Becerileri ve Yöneticilik Eğitimi, Değişim Yönetimi Eğitimi, Kriz Yönetimi Eğitimi, Liderlik Eğitimi, Yöneticilik Eğitimi seçeneklerimizden bazıları.

Sizler de bu konuda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Birbirinden farklı, ihtiyaç ya da ilgi duyduğunuz alanlarda yer alan kişisel gelişim eğitimleri ile farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Temel Koçluk Atölyesi, Holistik Form Eğitimi, NLP ile Yaşam Koçluğu, Nefes Eğitimi, Farkındalık Eğitimi, Meditasyon Eğitimi, Mandala Çizim Eğitimi, Mandala ve Farkındalık Eğitimi, Renk ve Stil Eğitimi, Öğrenci Koçluğu ve Tercih Danışmanlığı, Kurumsal Gelişim Eğitimi, Etkili İletişim ve Diksiyon Eğitimi, Başarı ve Sonuç Odaklılık Eğitimi, İş Yerinde Yetkinlik Eğitimi, Motivasyon ve Özgüven Kazanımı İçin İpuçları, Stres Yönetimi Eğitimi, Kişisel İmaj Yönetimi Eğitimi, İletişim Eğitimi, Dökümantasyon ve Raporlama Eğitimi, Toplantı Yönetimi Eğitimi, Problem Çözme ve Sonuç Odaklılık Eğitimi, Fasilitasyon Eğitimi, İnovasyon Eğitimi, E-posta Kullanımı Eğitimi, Etkili İletişim Eğitimi, Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi seçeneklerimizden bazıları.

Sizler de bu konuda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Eğitimleri

İnsan Kaynakları Eğitimleri; İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, Eğitimcinin Eğitimi, İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi olarak yer almaktadır.

İnsan Kaynakları, kurumların en stratejik yeridir. Kurumların menfaatlerini ön plana çıkaracak noktalarda karar vericidir. Çalışan ve üreten motivasyonunu sürekli zinde tutmakla sorumludur.

Bizler de bu kriterlerin sizler için önemli olabileceği düşüncesiyle, İnsan Kaynakları Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, Eğitimcinin Eğitimi, İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi organize etmekteyiz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Eğitimleri

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Eğitimleri ile kurumların mevcut müşterilerini korumaları ve gelecek dönemde de müşteri memnuniyeti sağlanması amaçlanmaktad

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimleri

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, kurum içerisinde gerekli olan satınalma, stok, depo ve tedarik konuları uygulamalı örnekleriyle aktarılmaktadır.

Sizler de Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Eğitimleri

Muhasebe ve Finans Eğitimleri, kurumların muhasebe ve finans bölümlerinde çalışmakta olan personele ya da kurumların farklı bölümlerinde çalışıp, bu konulara ilgi duyan personele katkı sağlamaktadır.

Danışmanlık Hizmeti

İstanbul Eğitimler, kurumsal eğitim programlarının dışında, kurumların ihtiyaç ve taleplerine yönelik danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Kurumsallaşma sürecine adaptasyon, görev tanımlarının yapılandırması, yetenek ve performans yönetimi, insan kaynakları süreçleri, kurumsal iletişim, iş analizi, kurum kültürü ve kurum algısı oluşturma, bireysel koçluk ve mentorlük faaliyet gösterdiği danışmanlık alanlarıdır.

Nasıl İlerleriz?

  • Mevcut durum ve süreç analiz ederiz.
  • Hedef ve beklentilerinizi dinleriz.
  • Uygulama Planı oluştururuz.
  • Süreci başlatırız.