Hakkımızda

Kurumsal Eğitimlerin Adresi İstanbul Eğitimler

Çocukluğumuzdan iş yaşantısına uzanan meşakkatli yol boyunca birçok sınav ve eğitim aldık, almaya da devam ediyoruz. Bunların kimisi yaşantımızda önemli bir rol aldı, kimisi de sadece olması gerektiği içindi. İş yaşantımızda ise durum biraz farklı. Sektörde iyi bir oyuncu olmak istiyorsak kendi yaptığımız işe hakim olmak önemli. Bu da yetmiyor, teknolojiye yakın olmak, çok okumak, çok araştırmak ve en önemlisi ihtisas alanlarımızla ilgili sürekli eğitim almak gerekiyor. Bu yüzdendir ki, kurumların İnsan Kaynakları Bölümleri en az işe alım kadar kurumsal eğitimler, personel eğitimi konularına da özen gösteriyor.

İstanbul Eğitimler, yılların sektör tecrübesiyle kurumların ihtiyaçları doğrultusunda, işinde uzman eğitmenler ve danışmanlarıyla birlikte, kurumsal eğitimler konusunda hizmet vermektedir. Kurumun ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hazırlanan kapalı grup eğitimler olduğu gibi farklı sektör oyuncularını bir araya getiren genel katılıma açık eğitimler de düzenli tarihlerde gerçekleştirilmektedir..

Web sayfamızdan, Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri, Satış Eğitimleri, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimleri, Pazarlama Eğitimleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM) Eğitimleri, İnsan Kaynakları Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleri, vb eğitimlerle ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.

 

Vizyon

Kurumsal Eğitim, Danışmanlık ve Kurumsal Organizasyon Alanında yenilikçi ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmak.

 

Misyon

İş hayatınızı kolaylaştırmak.

 

Değerler

Kalite, Değişim, Güven, Sonuç Odaklılık

 

İstanbul Eğitimler bir FT Line Ajans, İletişim ve Danışmalık Hizmetleri kuruluşudur.