Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimler ile sizlerin yanındayız!

İstanbul Eğitimler, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda, eğitim konusunda, uzman ekibiyle, bireysel, kurumsal eğitim, sınıf(yüz yüze) ve uzaktan eğitim(online eğitim) hizmeti vermektedir.

Pazarlama eğitiminden satış eğitimine, yönetim ve liderlik eğitiminden müşteri ilişkileri yönetimi eğitimine, kişisel gelişimden motivasyon eğitimlerine kadar birçok bireysel ve kurumsal eğitimler alanında uzman ekibimizle bu süreci en verimli şekilde yönetiriz.

Kurumunuzun ihtiyacı dahilinde, işinde profesyonel eğitmenlerimizle birlikte, teorik ve uygulamalı olarak bireysel ve kurumsal şirket eğitimleri gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal Eğitimler – Kurumsal Şirket Eğitimleri

Kurumsal Satış Eğitimleri ile amacımız, sektördeki konumunuza, kurum vizyon ve misyonuna uygun, doğru satış stratejileri ve doğru satış kanalları ile farkındalığınızın arttırılması yönündedir.

Satış, günümüzün en ritmik ve stresli mesleklerinden biri. Eğer, satış odaklı bir mesleğimiz varsa ve hedefimizi bu yönde belirlemişsek, üstüne profesyonel satış eğitimleri ile kendimizi geliştirmeye yönelik rotamızı çizebiliriz.

İstanbul Eğitimler, Kurumsal Satış Eğitimleri konusunda deneyimli eğitmenlerin uygulamalı satış eğitimleri yle sizin bu yönünüze daha da katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Birbirinden farklı, ihtiyaç ya da ilgi duyduğunuz alanlarda yer alan Kişisel Gelişim Eğitimleri ile farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimleri ile kurumların mevcut müşterilerini korumaları ve gelecek dönemde de müşteri memnuniyeti sağlanması amaçlanmaktadır.

Sizler de Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimleri konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pazarlama Eğitimleri, kurumun imajı ve marka yönetimi açısından son derece önemlidir. Doğru ve amacına uygun olarak gerçekleştirilen pazarlama plan ya da stratejileri kurumu hedeflediği yere götürür.

Pazarlama, son dönemlerde kurumlar tarafından oldukça yoğun talep gören bir alan. İş böyle olunca da bu yöntemi en etkili şekilde kullanmak, firmaları rakiplerinden ön plana çıkarabiliyor.

İstanbul Eğitimler, Kurumsal Eğitimler dahilinde, kurumların ihtiyacı olabileceği kategorilerde eğitimler ile siz profesyonellerin iş hayatına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Muhasebe ve Finans Eğitimleri, kurumların muhasebe ve finans bölümlerinde çalışmakta olan personele ya da kurumların farklı bölümlerinde çalışıp, bu konulara ilgi duyan personele katkı sağlamaktadır.

Sizler de Muhasebe ve Finans Eğitimleri konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İnsan Kaynakları Eğitimleri; İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, Eğitimcinin Eğitimi, İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi olarak yer almaktadır.

İnsan Kaynakları, kurumların en stratejik yeridir. Kurumların menfaatlerini ön plana çıkaracak noktalarda karar vericidir. Çalışan ve üreten motivasyonunu sürekli zinde tutmakla sorumludur.

Bizler de bu kriterlerin sizler için önemli olabileceği düşüncesiyle, İnsan Kaynakları Eğitimleri, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, Eğitimcinin Eğitimi, İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi organize etmekteyiz.

Kurumsal Eğitimlerin Bilgileri:

Kurumsal Eğitimler

 • Kurumsal Eğitimler ‘in kişi sayısı sınırlıdır.
 • Eğitimin tamamına katılım durumunda “Katılım Sertifikası” verilmektedir.

Kurum içi Kurumsal Eğitimlere Kayıt

 • Kurumunuza yönelik eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için eğitim başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Genel Katılıma Açık Eğitimlere Kayıt

 • İlgili form ile ön kayıt alınmış olur.
 • Kesin kayıt sonrasında ödeme dekontu talep edilir.
 • Eğitimlerimiz anlaşmalı otellerde gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Eğitimler Başvuru Formu

  Kurumsal Şirket Eğitimleri

  Pazarlama Eğitimleri

  Pazarlama Eğitimleri, kurumun imajı ve marka yönetimi açısından son derece önemlidir. Doğru ve amacına uygun olarak gerçekleştirilen pazarlama plan ya da stratejileri kurumu hedeflediği yere götürür.

  Pazarlama, son dönemlerde kurumlar tarafından oldukça yoğun talep gören bir alan. İş böyle olunca da bu yöntemi en etkili şekilde kullanmak, firmaları rakiplerinden ön plana çıkarabiliyor.

  İstanbul Eğitimler, Pazarlama Eğitimleri dahilinde, kurumların ihtiyacı olabileceği kategorilerde eğitimler ile siz profesyonellerin iş hayatına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

  Nöro Pazarlama Eğitimleri, Dijital Pazarlama Eğitimleri, Mobil Pazarlama Eğitimleri, Stratejik Marka Yönetimi Eğitimi, Stratejik Pazarlama Uzmanlık Eğitimi, Kurumsal İletişim Eğitimi, Ürün ve Marka Yönetimi Eğitimi, Stratejik Araştırma Yönetimi Eğitimi, Pazarlama Planı Eğitimi bu seçeneklerden bazıları.

  Sizler de pazarlama eğitimleri konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Satış Eğitimleri

  Satış eğitimleri ile amacımız, sektördeki konumunuza, kurum vizyon ve misyonuna uygun, doğru satış stratejileri ve doğru satış kanalları ile farkındalığınızın arttırılması yönündedir.

  Satış, günümüzün en ritmik ve stresli mesleklerinden biri. Eğer, satış odaklı bir mesleğimiz varsa ve hedefimizi bu yönde belirlemişsek, üstüne profesyonel bir eğitim ile kendimizi geliştirmeye yönelik rotamızı çizebiliriz.

  İstanbul Eğitimler, satış konusunda deneyimli eğitmenlerin uygulamalı eğitimleriyle sizin bu yönünüze daha da katkıda bulunmayı amaçlıyor.

  Nörosatış Eğitimi, Bayi Yönetimi Eğitimi, İleri Satış Becerileri Eğitimi, Satışta Çözüm Odaklılık Eğitimi, Satış Becerileri Geliştirme Eğitimi, Satışın Formülü Eğitimi, Temel Satış Becerileri Eğitimi, Stratejik Satış Yöntemleri Eğitimi, Telefonda Satış ve Müşteri Yönetimi Eğitimi, Satış Hedef Odaklılık Eğitimi, Kilit Müşteri Yönetimi Eğitimi seçeneklerimizden bazıları.

  Sizler de satış eğitimleri konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Unutmayalım ki doğru müşteriye doğru satış politikası, başarıyı arttıran en önemli etkendir.

  Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri

  Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri ile hedef ve sonuç odaklı yönetim şekillerini, başarılı bir lider ve yöneticide olması gereken önemli özellikleri, stratejik yönetimin amacı, avantajları ve birçok konu başlıklarını uygulamalı olarak iş hayatınıza taşımanıza yardımcı oluyoruz.

  Yöneticilik Eğitimi programlarımız ile yöneticilere, yönetici adaylarına farklı bir bakış açısı kazandırmayı, sürdürülebilir bir başarı için bir yöneticide olması gereken donanımlar konusunda bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

  Yöneticilik Eğitimleri’ nde sürekli gelişim ve ekip koordinasyonu önemli olup, yönetim ve yöneticilik kavramlarını yakından inceliyor, iş dinamiklerinde yöneticilik etkisi ve yöneticilik etkinliğine de değiniyoruz.

  Yöneticilik ve Liderlik Eğitimlerinde, Yönetici ve Lider arasındaki yapısal farklılıklarını, her iki kavramın başarı odaklı açılımlarını Yöneticilik ve Liderlik Eğitimlerinde paylaşıyoruz. Rekabetin hızla devam ettiği, teknoloji araçlarının her geçen gün çoğaldığı iş dünyasında, başarılı Liderlik edebilmenin faydalarından bahsediyoruz.

  Liderlik Eğitimi ile bir bilinç yaratıyor, kişisel ve kurumsal gelişim sürecinde, bir Lider için önemli olabilecek konuları müzakere ediyoruz. Liderlik Eğitimleri ile yönetsel süreç dışında, ekip içerisinde takip edilen Lider olabilmenin ayrıcalıklarında bahsediyoruz.

  Liderlik Eğitimleri ile, kimi zaman kendimize, kimi zaman yönetimine kimi zaman da ekip arkadaşlarımıza ayna tutuyoruz. Bilinçli ve realist analizlerle dünü, bugünü ve yarını değerlendiriyoruz. Liderlik Eğitimleri ile tecrübelerimizi değerlendiriyor, hedef odaklı bir harita çiziyoruz.

  Yöneticiler, yönetici adayları, girişimciler, firma sahipleri, liderler ve bu alanda ilerlemek isteyen herkes uygulamalı eğitimlerimize katılabilir.

  Kabile Liderliği Eğitimi, Nöroliderlik Eğitimi, Stratejik Yönetim Eğitimi, Yönetimde Takım Ruhu ve Motivasyon, Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi, Fasitilasyon Eğitimi, Etkin Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi, Performans Yönetimi Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Süreç Yönetimi Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Süreç Yönetimi Eğitimi, Temel Yönetim Becerileri ve Yöneticilik Eğitimi, Değişim Yönetimi Eğitimi, Kriz Yönetimi Eğitimi, Liderlik Eğitimi, Yöneticilik Eğitimi seçeneklerimizden bazıları.

  Sizler de bu konuda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kişisel Gelişim Eğitimleri

  Birbirinden farklı, ihtiyaç ya da ilgi duyduğunuz alanlarda yer alan kişisel gelişim eğitimleri ile farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

  Kişisel Gelişim Eğitimleri ile iş hayatınızın dışında sosyal ve aile hayatınızda da önemli farkındalıklar kazanacağımızı unutmamalıyız.

  Kişisel Gelişim, bilgi edinmenin ötesinde, doğru bildiğimiz bazı kavramları da tekrar gözden geçirmemiz konusunda bir bilinç yaratır. Kişisel Gelişim Eğitimleri, somut kaynaklar ve yaşanmışlıklar üzerine ilerleyen, duygu ve düşüncelerimizin gelişim sürecidir.

  Kişisel Gelişim Eğitimlerinin amaçlarını maddeler halinde sıralayalım.

  • Kişisel Gelişim Eğitimleri, farkındalık kazandırır.
  • Kişisel Gelişim, bir süreçtir. Kişinin kendisini ve çevresini sorgulamasına olanak tanır.
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri ile kendimizi yakından tanır, geliştirilmesi gereken özelliklerimize odaklanırız.
  • Kişisel Gelişim Eğitimi ile karşımızdaki kişilere karşı yaklaşım pozisyonumuzu gözden geçiririz.
  • Kişisel Gelişim Eğitimi ile yeni bir bakış açısı yaratabiliriz.
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri kurum odaklı personel performans yönetimine de katkı sağlar.
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri, Kurumsal Gelişim programlarına da faydalıdır.
  • Kişisel Gelişim Eğitimlerinde, 85/15 kuralı düşünülerek yönlendirilir. Kişiye göre dinamiklerin farklı olabileceği belirtilir.

  Temel Koçluk Atölyesi, Holistik Form Eğitimi, NLP ile Yaşam Koçluğu, Nefes Eğitimi, Farkındalık Eğitimi, Meditasyon Eğitimi, Mandala Çizim Eğitimi, Mandala ve Farkındalık Eğitimi, Renk ve Stil Eğitimi, Öğrenci Koçluğu ve Tercih Danışmanlığı, Kurumsal Gelişim Eğitimi, Etkili İletişim ve Diksiyon Eğitimi, Başarı ve Sonuç Odaklılık Eğitimi, İş Yerinde Yetkinlik Eğitimi, Motivasyon ve Özgüven Kazanımı İçin İpuçları, Stres Yönetimi Eğitimi, Kişisel İmaj Yönetimi Eğitimi, İletişim Eğitimi, Dökümantasyon ve Raporlama Eğitimi, Toplantı Yönetimi Eğitimi, Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Gizliliği Eğitimi, Problem Çözme ve Sonuç Odaklılık Eğitimi, Fasilitasyon Eğitimi, İnovasyon Eğitimi, E-posta Kullanımı Eğitimi, Etkili İletişim Eğitimi, Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi seçeneklerimizden bazıları.

  Sizler de kişisel gelişim konularında ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İnsan Kaynakları Eğitimleri

  İnsan Kaynakları Eğitimleri; İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, Eğitimcinin Eğitimi, İşe Alım ve İşten Çıkış Mülakat Teknikleri Eğitimi, Performans Yönetimi, Personel İş Kanunları olarak yer almaktadır.

  İnsan Kaynakları, kurumların en stratejik yeridir. İnsan Kaynakları, kurumların menfaatlerini ön plana çıkaracak noktalarda karar vericidir. İnsan Kaynakları, çalışan ve üreten motivasyonunu sürekli zinde tutmakla sorumludur.

  İnsan Kaynakları Eğitimleri, genel olarak insan kaynakları uzmanları, insan kaynakları konusunda kariyer yapmak isteyen katılımcılarımıza yönelik olduğu kadar özellikle insan kaynakları alanında bilgi ve bilinç sahibi olmak isteyen yöneticiler tarafından da önemsenmesi gereken eğitim programlarıdır.

  Günümüzde her kurumun bir İnsan Kaynakları ve organizasyon yapısı olduğunu düşünecek olursak, insan kaynakları iş profesyonellerinin de teknik ve yapısal olarak sürekli değişim gerektiren programlara dahil olması gerekir.

  İnsan Kaynakları Eğitimleri, profesyonel bir yaklaşımla, başarılı bir ekip yapılanmasında kurum açısından önemli bir yere sahiptir. İnsan Kaynakları yönetimden personele, personelden yönetime uzanan önemli bir köprüdür. İnsan Kaynakları Eğitimleri ile bilgi ve deneyimler birleştirilerek, katılımcılar açısından iş odaklı bir fayda oluşturulması amaçlanır.

  Bizler de bu kriterlerin sizler için önemli olabileceği düşüncesiyle, İnsan Kaynakları Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, Eğitimcinin Eğitimi, İşe Alım ve İşten Çıkış Mülakat Teknikleri Eğitimlerini organize etmekteyiz.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Eğitimleri

  Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Eğitimleri ile kurumların mevcut müşterilerini korumaları ve gelecek dönemde de müşteri memnuniyeti sağlanması amaçlanmaktadır.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimlerinde, tanımların ötesinde, müşteri iletişimi, müşteri bağlılığı, müşteri ilişki yönetimi, müşteri saha performansı, müşteri telefon ve yazım kuralları konularını işliyoruz.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimleri ile katılımcılarımıza sektörlerine yönelik özgün örneklerle destekliyor, saha tecrübelerini dinliyor ve birlikte konuyu müzakere ediyoruz.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimlerinde analiz, rapor, test ve anket çalışmalarının da yer alması eğitimi verimli bir hale getiriyor. Eğitim esnasında kullanılan görsel ve işitsel materyallerle desteklediğimizde bilgiler pekişiyor, eğitim sonunda daha verimli sonuçlar elde edebiliyoruz.

  Müşteri İlişkileri Eğitimleri esnasında koçluk ederek, katılımcılarımızın kafalarında soru işareti olan soruları da cevaplamaya özen gösteriyoruz.

  Müşteri İlişkileri, dinamik, enerjik ve çözüm odaklı ilerlemek durumundadır. Müşteri İlişkileri, mevcut müşterileri kalıcı hale getirmek ve yeni müşteri dinamikleri oluşturmak konusunda önemli bir birimdir.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimlerimize, tüm iş profesyonelleri katılım sağlayabilir, bilgilerini pekiştirebilirler.

  Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

  Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, kurum içerisinde gerekli olan satınalma, stok, depo ve tedarik konuları uygulamalı örnekleriyle aktarılmaktadır.

  Satınalma Eğitimi ile günümüz rekabet koşulları ve kurum ürün/hizmet kalemleri gözden geçirilerek tedarik süreçleri aktarılır. Satınalma Eğitimi ile bir ürün ya da hizmetin, uygun fiyatlarda, belirtilen terminler ile kalite standartlarına uygun bir şekilde tedarik edilmesi konuları üzerinde durulur.

  Satınalma için bazı teknik konular ve işleyişin bilinmesi süreç açısından önemlidir. Satınalma Eğitimi ile teknik konular yanında sektöre özel fayda sağlayabilecek bazı detaylar da aktarılır.

  Satınalma depo, kalite, satış, lojistik, üretim ve planlama ile sürekli irtibat halindedir. Satınalma Eğitimleri ile bölümler arası teknik süreç yapılanması ve bölüm iletişim koordinasyonları üzerinde de durulur.

  Satınalma Eğitimleri’nde, satınalma teknikleri, yeni nesil satınalma dinamikleri, kurumlara özgü satınalma tüyoları, satınalma ve müzakere edebilme bilinci, satınalmanın toplam kalite yönetimi üzerindeki etkisi, satınalma deneyimleri, satınalma ekibinin gelişimi, satınalma hikayeleri, satınalma kurum örnekleri ve sürdürülebilir satınalma süreçleri üzerinde durulur.

  Satınalma Eğitimleri ile Satınalma Uzmanları ve Satınalma konusunda kendisini geliştirmek isteyen iş profesyonellerine özgü mesleki bilgi vermek hedeflenir. Satınalma Eğitimleri, deneyimlerle tecrübe edilen bir süreç olduğu için katılımcılarımızın da katılım sağlayabileceği dinamik bir yapıda eğitimlerimiz gerçekleştirilir.

  Sizler de Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi konusunda ilerlemeyi hedefleyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Muhasebe ve Finans Eğitimleri

  Muhasebe ve Finans Eğitimleri, kurumların muhasebe ve finans bölümlerinde çalışmakta olan personele ya da kurumların farklı bölümlerinde çalışıp, bu konulara ilgi duyan personele katkı sağlamaktadır.

  Muhasebe Eğitimlerinde teknik bilmek ve Finans Eğitimlerinde uzmanlığa sahip olmak değerlidir. Muhasebe, bireylerin, kurumların, özel sektörün, kamu sektörünün, derneklerin, vakıfların, STK kuruluşlarının yani özetle herkesin kurum içi yapılandırılmasında önemlidir.

  Muhasebe, kurumun nicelik ve niteliğine göre sayısal planlama, kurum bütçe yönetimi çalışmalarında Finans ile birlikte ilerler. Finansal Tablo Analizi yapan kişinin ön muhasebe bilgisinin olması kişiyi ayrıcalıklı kılar. Muhasebe, kurumların ticari işlemlerini belirli bir düzen çerçevesinde tutar ve arşivler.

  Finans, bir kurumun varlık nedenine değer katan önemli bir etkendir. İlgili fon ve yatırımların doğru zamanda, ihtiyacına yönelik kullanılmasını sağlar. Finans Eğitimlerimizde, kurum sermayesini arttırmaya yönelik planlamalar, yatırım planları, tabloların okunması gibi konuların üstünde durulur.

  Muhasebe ve Finans Eğitimleri birbiriyle bir bütündür. Her iki konuda kurumlar için ayrılmaz bir parça olarak görünür.

  Muhasebe ve Finans Eğitimleri, kurumların muhasebe-finans uzmanları, yöneticiler ve bütçe yapan tüm personel için tercih sebebi olabilir.

  Muhasebe ve Finans Eğitimlerimizde, teknik bilgi, teknik bilginin aktarım niteliği, örnek ve uygulamalar, sektör dinamiklerine göre analizler en önemlisi deneyimler önemlidir. Bilinçli muhasebe ve finans uzmanları artık tanımların ötesinde uygulamalarla bilgilerin pekiştirilmesine özen göstermektedir.

  Muhasebe ve Finans Eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

  Danışmanlık Hizmeti

  İstanbul Eğitimler, kurumsal eğitim programlarının dışında, kurumların ihtiyaç ve taleplerine yönelik danışmanlık hizmeti de vermektedir.

  Kurumsallaşma sürecine adaptasyon, görev tanımlarının yapılandırması, yetenek ve performans yönetimi, insan kaynakları süreçleri, kurumsal iletişim, iş analizi, kurum kültürü ve kurum algısı oluşturma, bireysel koçluk ve mentorlük faaliyet gösterdiği danışmanlık alanlarıdır.

  Nasıl İlerleriz?

  • Mevcut durum ve süreç analiz ederiz.
  • Hedef ve beklentilerinizi dinleriz.
  • Uygulama Planı oluştururuz.
  • Süreci başlatırız.

  Kurumsal danışmanlık çalışmaları bir kurumun başarılı ilerlemesi konusunda geliştirilmesi gereken aşamalardır. Kurum içerisinde her bölümü bir zincirin çarkı olacağını düşünürsek, o çarkın bir sisteme bağlı ilerlemesine kurumsallaşma demekteyiz. Kurumsallaşma, kurumun başında birisi olsa da olmasa da, o sistemin çarkının dönmesi ve pozisyon alması demektir. Kurumsal danışmanlık süreci de, kategorilerine göre ilgili sistemin işleyişini analiz eder ve gelişim sürecinin faydaya dönüşmesinde yardımcı olur.

  Kurumsal danışmanlık çalışmaları ile mevcut yapı, süreç için ve gelecekteki stratejiler için çalışmalar yürütülür. Kurumsal danışmanlık süreci, kurum yetkilileriyle bir ekip ve koordinasyon işidir.

  Kurumsal danışmanlık sürecinde yer alan danışmanlık firması yetkilileri ekibi, rakibi, yatırımları, stratejileri ve fırsatları takip eder, araştırır ve kurum yetkilileriyle gelecek planlı çalışmalara odaklanır